Dark Light

Tirolerfest

Tirolerfest

[lightbox style=”shadow” image_path=”http://www.samattractieverhuur.nl/wp-content/uploads/2013/10/icoontirolerfest-150×150.png” popup=”http://www.samattractieverhuur.nl/wp-content/uploads/2013/10/icoontirolerfest-150×150.png” link_to_page=”” target=”” description=”” size=”three_col_small”]

Kleding, muziek en spelen uit het Tirol, zijn de belangrijkste ingrediënten voor deze knotsgekke avond waarbij alle deelnemers zich in het sneeuwrijke Tirol wanen.

sam attractieverhuur  Après Ski spelleiders heten u van harte welkom en zullen de gasten op passende wijze in groepen verdelen. En of het nu gaat om geit melken, boomstamzagen, bierpul gooien spijkerslaan of skilopen,  de deelnemers gaan als echte alpenbewoners aan de slag bij de diverse spelen. 

Een lekker glas koud bier, een wijntje of een glühwein mag dan ook zeker niet ontbreken. Een gemütliche feestavond waarbij de gasten aan folkloristische spelen kunnen deelnemen!

imagesCARPIF7O

Prijs thema pakket: Tiroler Fest € 599,-

  • Aankleding zaal tiroler sferen ( verlichting, decoratie, decor )
  • Begeleiding van de avond
  • Diverse tiroler spellen
  • Tiroler muziek door DJ met geluidsinstallatie en verlichting

Extra mogelijkheden:

 Tirol:
 Tiroler pullen €     0,40
 Tiroler hoedjes €     1,00
 Sneeuw machine incl. 1 liter vloeistof €   30,00
 Bierbank sets ( per stuk ) €     8,00
 Prijzen voor de winnaars 1, 2 en 3 €   25,00

Prijzen zijn excl. 21 %  btw en reiskosten € 25,- + € 0,65 per km.
 

imagesCASV78Z3

 

 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Chat openen
1
Kunnen wij je ergens mee helpen?